İade Şartları

1- Ürün teslim alındığı gün İADE çıkarılmalıdır.
2- Sipariş esnasında beden ve renk belirtilmelidir, belirtilmeyen bilgilerden firmamız sorumlu değildir.
3- bielma@bielma.com adresine iade bilgileri e-mail olarak bildiriniz.
4- İade işleminde ürün ile birlikte size ulaşan ürün faturasının size ulaşan bütün nüshaları) ve sipariş numarası, sipariş adı ve soyadı, iptal/iade nedenini içeren bir dilekçe ile tarafımıza iade ediniz.
5- İdadeler için test bölümüz kimyasal test etmektedir. Ter kokusu, ruj lekesi, parfüm kokusu, yıkanmış ürünler Hijyen acısından iade kabul edilmez.
6- Bildirim yapılmadan iade gelen ürün kabul edilmez. Hatalı ürün ve yanlış ürünlerde hiçbir kargo ücreti ödemeden sözleşmeli olduğumuz kargo firması ile karşı ödemeli gönderebilirsiniz. (İptaller firmamıza bildirmeniz gerekmektedir) Web sitemiz aracılığı ile derlenen kullanıcılara ait bilgiler (e-posta, isim, soyad, doğum tarihi, fatura adresi, teslimat adresi vs.) hiçbir şekilde üçüncü kişiler ile paylaşılmayacaktır.
E-posta adresiniz hiçbir şekilde başka kuruluşlara dağıtılmayacak ve e-posta ile pazarlama yapmak amacıyla kullanılmayacaktır.
Girdiğiniz üyelik bilgileri ve kişisel bilgiler, diğer üyelere veya üçüncü kişilere açılmayacaktır. Üye Profili verileri, sadece bielma.com tarafından, kendi iletişim ve pazarlama faaliyetleri ile ilgili olarak, içerik zenginleştirme ve iyileştirme amacı ile kullanılabilir.
Kredi kartı ile online ödeme işlemlerinde kredi kartı bilgileriniz sitemizde tutulmamaktadır. www.bielma.com bir tedarikçi firmadır. Stokları takip edilerek stok bilgileri sürekli güncellenmektedir. Sipariş verdiğiniz ürünle ilgili stok problemleri olduğunda bielma.com müşteri hizmetleri sizi arayarak veya e-mail ile ulaşarak bilgi vermektedir. bielma.com dan yaptığınız alışverişlerde ödeme seçeneklerinden birini seçebilirsiniz:
I- Ürün siparişinizi site yoluyla veya telefonla verebilirsiniz.
II- Siparişini verdiğiniz ürünün bedelini aşağıdaki aşağıdaki hesap numaralarımızdan birine yatırıyorsunuz.
III- Ürün ödemeden sonra en yakın zamanda size kargo ile gönderilir (2-4 gün içerisinde size ulaşmış olur.
IV. Teslimatta gecikme yaşanacağı taktirde müşteri temsilcilerimiz tarafından bilgilendirilirsiniz.
Siparişiniz Cumartesi – Pazar ve resmi tatil günlerinde kargoya verilmez.
Bunun yanında, İade uygulamasında firmamız, Türkiye Cumhuriyeti'nde 1995 yılında yürürlüğe giren 4077 sayılı Tüketicinin Korunması Hakkındaki Kanun hükümlerini uygulama hakkını saklı tutar.